Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

DOMENA
Jeśli jesteś zainteresowany tą domeną napisz:
biuro@wklad.eu

Nasza oferta

Zobacz wyniki

--

Nasza Oferta    W naszej ofercie jest kilka typów uszczelniaczy wkładów kominowych stosowanych w systemach rurowych. Nasze uszczelnienia aznajdują zastosowanie w instalacjach rurowych stosowanych do odprowadzania spalin w systemach CO z zamkniętą komorą spalania, oraz z otwartą komorą spalania. Nasze uszczelnienia znajdują zastosowanie w systemach rurowych nisko i wysoko kondensujących. Dzięki materiałowi stosowanemu na uszcelnienia wkładów kominowych nasze wyroby znakomicie się tam sprawdzają.    
    Ponad to nasze wyroby stosowane są w instalacjach klimatyzacyjnych i systemach wentylacyjnych. Do systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych stosowane są często inne, alternatywne dla silikonąw materiał, które znacznie lepiej spełniają swoje zadanie w tych instalacjach.


    Uszczelki uszczelniające wkłady kominowe są wykonywane w kilku typach i kilku rozmiarach. Ze względu na przeznaczenie i specyfikę pracy, można je podzielić wdług kilku kryteriów.


    Ze względu na przeznaczenie dzielimy je na:


    Ze względu na bydowe i ilość warg uszczelniających:


    Ze względu na bydowe i kierunkowość:


    Zapraszamy do pełniejszego zapoznania się z naszą ofertą na wyroby podstawowe i nietypowe 2-wargowe i 3 wargowe. Oraz specyfiką zabudowy, stosowanymi materiałami i podstawowymi normami.

Podziel się:

ala ma kota
to jest kotek


Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00