Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

KOMENTUJ
Chcesz skomentować naszą witrynę.
TU MASZ OKAZJĘ.

Nasza oferta

Zobacz wyniki

--

Nasza Oferta

Typ Podstawowy    Uszczelniacz podstawowy - wkłady kominowe.
Podstawowy typ uszczelnienia wkładu kominowego. Posiada wiele zalet, oraz niewiele wad. Jest promowany przez naszą firmę i stanowi główny nasz produkt z tej branży.

Wkłady kominowe -uszczelniacz

    Podstawowe zalety to:


    Typ podstawowy jest wykonywany w kilku podstawowych wymiarach: fi60, fi80, fi100, fi110, fi120, fi125, fi150. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej niezawodności znalazł uznanie naszych partnerów handlowych i sporej części producentów systemów kominowych i rurowych. Stosowany jako uszczelnienie wkóadów kominowych w instalacjach kominowych do odprowadzania spalin z instalacji CO, budowanych w oparciu o kotły kondensacyjne.
    Wkłady kominowe z naszymi wyrobami chrakteryzują się wysoką niezawodnością i trwałością.


    Zapraszamy państwa zo szerszego zapoznania się z naszą ofertą, oraz z innymi typami naszych wyrobów 2 -warowych i 3 -wargowych. Proszę zapoznać się z podstawowymi cechami naszych uszczelniaczy wkładów kominowych, oraz z zasadami doboru zabudowy.   Inne strony tego działu:

   Inne typy uszczelnień.    Nasza galeria.

Tani EPDM

EPDM po recyklingu
E P D M
W bardzo dobrej cenie i jakości mieszanka gumowa EPDM w kolorach: czarny i popielaty.

Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00