Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

KOMENTUJ
Chcesz skomentować naszą witrynę.
TU MASZ OKAZJĘ.

Cechy Wyrobów
Najwaniejsze cechy naszych wyrobw, to:

  • Cechy budowy.
  • Cechy materiau.
  • Cechy montau.
  • Inne cechy.

Zobacz wyniki

--

Cechy Wyrobów    Nasze uszczelnienia wkładów kominowych charakteryzyją się wieloma pozytywnymi cechami. Można je podzielić na trzy podstawowe grupy:


    Do najważniejszych cech, mających największy wpływ na jaość wyrobów i trwałość uszczelnienia, należą cechy wynikające z ich budowy. Najistotniejsze cechy wynikających z budowy to:


    Do cech związanych z materiałem i wynikających bezpośrednio z zastosowania takiego a nie innego materiału. Głównym zastosowanym materiałem na nasze wyroby jest SILIKON. Cechy wyrobów wynikające z zastosowanego materiału to:


    Innym istotnym elementem, może nie wpływającym na jakość uszczelnien wkładów kominowych, ale w znaczny sposób poprawjający komfort montażu i demontażu. Jednocześnie wpływający na bezbłędność tej czynności, są cechy montażu i związane z tą operacją. Wśród nich są:


    Więcej interesujących materiałów o naszych uszczelnieniach wkładów kominowych, o stosowanych materiałach i rekomendowanych zabudowach, można znaleźć na naszych stronach.

Podziel się:

Tani EPDM

EPDM po recyklingu
E P D M
W bardzo dobrej cenie i jakości mieszanka gumowa EPDM w kolorach: czarny i popielaty.

Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00