Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

Jakość
Informacje związane z jakością naszych uszczelniaczy wkładów kominowych.

Zabudowa
Nasze uszczelki, a Pastwa zabudowy.

  • Super pasuj.
  • Pasuj, ale ....
  • Nie pasuj wcale.

Zobacz wyniki

--

Dopuszczalna

Kształt Zabudowy   Wkłady komniowe - Kształt uszczelki.

      Dopuszczalne wymiary - kształt całkowity zabudowy.

    Właściwa głębokości, szerokość, czy wysokość gniazd w zabudowie wkłatu kominowego to nie wszystko. Do prawidłowego działania węzła uszczelniającego niezbędny jest też właściwie zaprojektowana i wykonana zabudowa oraz jej kształt i dokładności wykonania tego profilu.

Dopuszczalna Zabudowa - kształt

    Właściwy i optymalny kształt zabudowy do współpracy z naszymi uszczelnieniami posiadają wkłady zaprojektowane specjalnie do tego celu. Dopuszczalne jest wykonanie wkładów kominowych w oparciu o własną konstrukcję, należy pamiętać jednak o tym aby prawidłowo współpracowały z naszymi uszczelnieniami.
    Innym istotnym elementem są promienie wykańczające krawędzie zabudowy. Właściwa ich wielkość pozwala zapewnić odpowiednią stabilizację uszczelki podczas montażu elementów wkładu kominowego, oraz zapobiega przemieszczaniu się jej podczas normalnego użytkowania.
    Wkłady kominowe powinny również posiadać odpowiednio wyprofilowany element wprowadzający wykonany pod odpowiednim kątem, co w znacznym stopniu ułatwia montaż elementów rurowych.


    Kształt ten, jak na rysunku obok, jest rekomendowany i najlepiej nadaje się do współpracy z naszymi uszczelnieniami wkładu kominowego. Możliwe jest aby systemy kominowe posiadały zabudowy o innym kształcie, muszą jednak prawidłowo współpracować z naszymi wyrobami.   Inne strony tego działu:

   Dopuszczalna średnica zabudowya.    Dopuszczalna wysokość gniazda.    Dopuszczalna głębokość gniazda.    Dopuszczalna szerokość zabudowy.

WKLAD.eu
Wkłady Kominowe
Uszczelnienia
Wkłady Kominowe - Uszczelnienia Producent uszczelnień stosowanych do uszczelniania wkładów kominowych.

Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00