Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

KOMENTUJ
Chcesz skomentować naszą witrynę.
TU MASZ OKAZJĘ.

Zabudowa
Nasze uszczelki, a Pastwa zabudowy.

  • Super pasuj.
  • Pasuj, ale ....
  • Nie pasuj wcale.

Zobacz wyniki

--

Zabudowa

Dopuszczalna Zabudowa   Dopuszczalne wymiary zabudowa

    W przypadku braku możliwości dostosowania wkładu kominowego do naszych uszczelnień można określić czy państwa wkłady kominowe będą współpracowały z naszymi uszczelnieniami w sposób prawidłowy i czy ich konstrukcja spełnia wymagania naszych wyrobów w sposób minimalny -dopuszczalny. Wkłady kominowe o dopuszczalnych wymiarach zabudowy znacznie poszeżają mozliwoć wykożystania naszych wyrobów. Konstrukcja taka w żaden sposób nie zmniejsza własności naszych uszczelnień, za to staje się możliwi ich szersze wykożystanie.

    Przy określaniu dopuszczalnych wymiarów zabydowy wkładu kominowego należy zwrócić uwagę na te same elementy co w przypadku rekomendowanej zabudowy. Za to zakresy wymiarowe i tolerancje mają większy dopuszczalne wartości. Oto podstawowe elementy dopuszczalnej konstrukcji zabudowy wkładów kominowych:   Inne strony tego działu:

   Zabudowa, rekomendowana.    Zabudowy, inne.    Wymiary naszych wyrobów.

Tani EPDM

EPDM po recyklingu
E P D M
W bardzo dobrej cenie i jakości mieszanka gumowa EPDM w kolorach: czarny i popielaty.

Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00