Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

DOMENA
Jeśli jesteś zainteresowany tą domeną napisz:
biuro@wklad.eu

Zabudowa
Nasze uszczelki, a Pastwa zabudowy.

  • Super pasuj.
  • Pasuj, ale ....
  • Nie pasuj wcale.

Zobacz wyniki

--

Zabudowa

Inne Zabudowy   Zabydowy o nietypowych wymiarach

    W przypadku, gdy nasze wyroby nie pasuje do zabudowy waszego wkładu kominowego, oraz gdy nie jest możliwe dostosowanie tego wkładu kominowego do naszych uszczelnień, istnieje możliwość wykonania uszczelki przystosowanej do państwa zabudowy. W takiej sytuacji możemy wykonać wyrób w oparciu o dostarczoną dokumentację przez lienta, bądź w oparciu o dostarczone wkłady kominowe zaprojektować uszczelniacz wkładu kominowego pod zabudowę. Tak dobrany wyrób będzie doskonałym uzupełnieniem wkładu kominowego i zapewni doskonałą szczelność całego systemu kominowego w odprowadzaniu spalin z kotłów CO.

    Przy określaniu wymiarów dla takiego nowego uszczelniacza należy zwrócić uwagę na takie same czynniki jak w przypadku dostosowacia zabudowy do istniejących już uszczelnień, a do podstawowych parametrów należą:   Inne strony tego działu:

   Zabudowa, rekomendowana.    Zabudowa, dopuszczalna.    Wymiary naszych wyrobów.

ala ma kota
to jest kotek


Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00