Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

Jakość
Informacje związane z jakością naszych uszczelniaczy wkładów kominowych.

Zabudowa
Nasze uszczelki, a Pastwa zabudowy.

  • Super pasuj.
  • Pasuj, ale ....
  • Nie pasuj wcale.

Zobacz wyniki

--

Rekomendowana

Kształt zabudowy   Wkłady komniowe - Kształt uszczelki.

      Rekomendowane wymiary - kształt całkowity zabudowy.

    Właściwa głębokości, szerokość, czy wysokość gniazd w zabudowie wkłatu kominowego to nie wszystko. Do prawidłowego działania węzła uszczelniającego niezbędny jest też właściwie zaprojektowana i wykonana zabudowa oraz jej kształt i dokładności wykonania tego profilu.

Rekomendowana Zabudowa - kształt

    Właściwy i optymalny kształt zabudowy do współpracy z naszymi uszczelnieniami posiadają wkłady zaprojektowane specjalnie do tego celu. Prawidłowy kształt powinien być wykonany z zachowaniem maksymalnej porostopadłości płaszczyzn go twożących.
    Innym istotnym elementem są promienie wykańczające krawędzie zabudowy. Właściwa ich wielkość pozwala zapewnić odpowiednią stabilizację uszczelki podczas montażu elementów wkładu kominowego, oraz zapobiega przemieszczaniu się jej podczas normalnego użytkowania.
    Wkłady kominowe powinny również posiadać odpowiednio wyprofilowany element wprowadzający wykonany pod odpowiednim kątem, co w znacznym stopniu ułatwia montaż elementów rurowych.


    Kształt ten, jak na rysunku obok, jest rekomendowany i najlepiej nadaje się do współpracy z naszymi uszczelnieniami wkładu kominowego.   Inne strony tego działu:

   Rekomendowana średnica zabudowy.    Rekomendowana wysokość gniazda.    Rekomendowana głębokość gniazda.    Rekomendowana szerokość zabudowy.

ala ma kota
to jest kotek


Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00