Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

KATALOGI
Katalogi wyrobów w formacie pdf.
Oraz inne pliki PDF.

Zabudowa
Nasze uszczelki, a Pastwa zabudowy.

  • Super pasuj.
  • Pasuj, ale ....
  • Nie pasuj wcale.

Zobacz wyniki

--

Zabudowa

Rekomendowana Zabudowa   Rekomendowane wymiary zabudowa

    W przypadku stosowania do wkładu kominowego uszczelnień promowanych przez naszą firmę należy możliwie najlepiej dostosować ich kształt do współpracy z naszymi wyrobami. Wkłady kominowe dopasowane do naszych wyrobów skutecznie uszczelniają całe systemy kominowe i zapewniają długoletnie i bezawaryjne ich działanie.

    Przy określaniu właściwych -rekomendowanych wymiarów zabydowy wkładu kominowego należy zwrócić uwagę na następujące punkty i na ich podstawie konstruować państwa wkłady kominowe. Oto podstawowe elementy rekomendowanej konstrukcji zabudowy:   Inne strony tego działu:

   Zabudowa, dopuszczalna.    Zabudowy, inne.    Wymiary naszych wyrobów.

ElastoGum
Uszczelnienia Techniczne ElastoGum.pl - Uszczelnienia Techniczne Producent uszczelnień technicznych dla przemysły maszynowego, samochodowego, spożywczego. Do hydrauliki siłowej, pneumatyki i dla rolnictwa.

Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00