Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkłady Kominowe - Uszczelnienia

Jakość
Informacje związane z jakością naszych uszczelniaczy wkładów kominowych.

Zabudowa
Nasze uszczelki, a Państwa zabudowy.

  • Super pasują.
  • Pasują, ale ....
  • Nie pasują wcale.

Zobacz wyniki

--

Zabudowa    Konstrukcja obecnie produkowanych i promowanych w naszej firmie uszczelnień powstała na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w tej branży i jednocześnie doświadczeń naszych klientów. Obecnie produkowane wkłady kominowe z blachy kwasoodpornej są niestety bardzo zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym jak i nawet wymiarowym. Nasze wyroby zostały tak skonstruowane aby uszczelniały wkłady kominowe różnych producentów. Wkłady kominowe produkowane w naszym kraju w większości doskonale współpracują z naszymi produktami, choć istnieją rozwiązania konstrukcyjne wkładów kominowych znacznie odbiegające od przyjętych zasad i rozwiązań.

    W razie gdy państwa wkłady kominowe posiadają inną konstrukcję, lub inne wymiary istnieje możliwość doboru innych niestandardowych uszczelnień dostępnych w naszej firmie. W przypadku bardzo nietypowych konstrukcji istnieje możliwość wykonania uszczelnień w oparciu o państwa wkłady kominowe i na ich podstawie wykonania wyrobów od podstaw, tak aby jak najlepiej z nimi współpracowały i spełniały swoją rolę.

    W wyniku analiz i na podstawie badań powstał zestaw specyfikacji na podstawie których można określić wymiary zabudowy wkładów kominowych z jakimi promowane w naszym zakładzie konstrukcje uszczelnień wspłópracyją bardzo dobrze, z jakimi w sposób zadowalający i z jakimim niestety nie.


    Zapraszamy państwa do zapoznania się z rekomendowaną, dopuszczalną zabudową, oraz z wymiarami, średnicą, wysokiścią, szerokością, naszych uszczelnień stosowanych w systemach kominowych.

Podziel się:

WKLAD.eu
Wkłady Kominowe
Uszczelnienia
Wkłady Kominowe - Uszczelnienia Producent uszczelnień stosowanych do uszczelniania wkładów kominowych.

Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy

TWITTER


-- ElastoGum SC -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00