Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

Jakość
Informacje związane z jakością naszych uszczelniaczy wkładów kominowych.

Materiały
Co sdzisz o kolorze uszczelek?

  • Wyrnia wyrb.
  • Lepszy inny kolor.
  • Dobry, ale jak inne.

Zobacz wyniki

--

MateriałyWkłady kominowe -mieszanka silikonowa Wkłady kominowe -mieszanka silikonowa

    W naszej produkcji uszczelnień do wkładów kominowych wykonanych z blachy kwasoodpornej i stosowanych w rurowych systemach kominowych. A przeznaczonych do odprowadzania spalin z kotłów CO z otwartą komorą spalania, albo doprowadzania świeżego powietrza i jednoczenie odprowadzania spalin z kotłów CO z zamkniętą komorą spalania, tkz. turbo. Tak w przypadku kotłów niskokondensujących jak i tych wysokokondensujących o niskiej temperaturze spalin i jednocześnie wyższej sprawności.

Dlatego my stosujemy jako podstawową mieszankę, mieszankę na bazie kauczuku silikonowego, która posiada odpowiednie właściwości fizyko-chemiczne. Wkłady kominowe wraz z naszymi wyrobami charakteryzują się wysokimi parametrami, oraz długim czasokresem uzytkowania. W naszej produkcji stosujemy też inne mieszanki o specyficznych właściwościach, przygotowanych na bazie różnych kauczuków.

Wkłady kominowe -mieszanka silikonowa Wkłady kominowe -mieszanka umowa

    Podstawowe materiały na wyroby stosowane we wkładach kominowych to:

Podziel się:

ElastoGum
Uszczelnienia Techniczne

ElastoGum - Uszczelnienia Techniczne

Producent uszczelnień technicznych dla przemysły maszynowego, samochodowego, spożywczego. Do hydrauliki siłowej, pneumatyki i dla rolnictwa.


Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy


TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00