Uszczelnienia Techniczne

WKLAD.eu - Wkłady Kominowe

ElastoGum - Wkł‚ady Kominowe - Uszczelnienia

DOMENA
Jeśli jesteś zainteresowany tą domeną napisz:
biuro@wklad.eu

Materiały
Co sdzisz o kolorze uszczelek?

  • Wyrnia wyrb.
  • Lepszy inny kolor.
  • Dobry, ale jak inne.

Zobacz wyniki

--

Materiały

Opis Mieszanek
    Wkłady kominowe wykonane z blachy kwasoodpornej wykazują najlepsze właściwości gdy zabezpieczone (doszczelnione) są wyrobami wykonanymi z prawidłowo dobranego materiału. Podstawowym kauczukiem na uszczelnienia wkładów kominowych jest silikon. Posiada on odpowiednią odporność termiczną i chemiczną. Podstawowymi mieszankami do rurowych systemów kominowych są więc te na bazie kauczuku silikonowego. Dostępne są też inne np. fluorowe i nitrylowe.

    Wiele interesujących informacji o systemach kominowech, oraz o wkładach kwasoodpornych. Kominkach, piecach CO kondensacyjnych, niekondensacyjnych, kotłach typu turbo, oraz innych informacji związanych znajdziesz w słowniku pojęć.


    Wykaz popularnych mieszanek stosowanych na wyroby do wkładów kominowych i innych:


   Inne strony tego działu:

   Charakterystyka i zastosowane kauczuki.    Inne zastosowane materiały.

ElastoGum
Uszczelnienia Techniczne

ElastoGum - Uszczelnienia Techniczne

Producent uszczelnień technicznych dla przemysły maszynowego, samochodowego, spożywczego. Do hydrauliki siłowej, pneumatyki i dla rolnictwa.


Nowości

Nowa rozmiar Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 230 mm. --- Nowa pozycja Nowa pozycja w naszej ofercie do wkładu kominowego ∅ 300 mm. --- Nowe inne typy Wkłady kominowe na bazie uszczelnień o nietypowym przekroju. Nowości stare wpisy


TWITTER


-- ElastoGum -- Wilcyce ul. Dworska 11; 51-361 Wrocław. - tel./fax +48 71 399-03-00